Strona główna KONKURS - Poznaj BOHATERÓW WYKLĘTYCH - edycja I
KONKURS - Poznaj BOHATERÓW WYKLĘTYCH - edycja I

15 czerwca 2014

Gra BOHATEROWIE WYKLĘCI

Wspólnie z Fabryką Gier Historycznych i Fundacją Niepodległości zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest gra karciana "Bohaterowie Wyklęci".

Gracze wcielą się w niej w dowódców oddziałów walczących z nielegalną władzą komunistyczną. Ich zadaniem jest walka z okupantem poprzez wykonywanie misji skierowanych przeciwko Władzy Ludowej oraz realizacja tajnych celów.

W naszym konkursie proponujemy Wam poznanie bohaterów gry, a w szczególności tych, którzy byli cichociemnymi.

 

Pytanie konkursowe brzmi:

Spośród żołnierzy występujących w grze "Bohaterowie Wyklęci" wymień te osoby, które były cichociemnymi (zostali przetransportowani do Polski drogą powietrzną).

Odpowiedź konkursową wyślijcie w e-mailu zatytułowanym CICHOCIEMNI na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W treści wiadomości podajcie odpowiedź na pytanie oraz nazwę swojego konta w fanklubie lub jednym z portali - na Facebooku, Google+, bądź Twitterze.

Wśród autorów prawidłowych i pełnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma grę "BOHATEROWIE WYKLĘCI" ufundowaną przez wydawcę - Fabrykę Gier Historycznych i Fundację Niepodległości.

Odpowiedzi możecie wysyłać do piątku, 20 czerwca 2014r.
Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę, 22 czerwca 2014r.

Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze