Hoofmagic

Komedie romantyczne, nieszczęśliwe miłości, zdrady i kryminały ... Coraz częściej możemy zaobserwować takowe wątki w polskich serialach. Jednak 4 lata temu na antenę TVP 2 wszedł nowy serial, opowiadający losy 4 młodych mężczyzn, którym pisane było przeżyć młodość w czasie wojny. "Czas Honoru" - uwielbiany przez ponad 3 miliony widzów serial, cieszy się niecodziennym zainteresowaniem i zbiera nagrody filmowe. Po raz pierwszy w ostatnich latach powstał naprawdę dobry serial, gdzie możemy obserwować życie Polaków w czasie II wojny światowej. 
Co zafascynowało mnie w "Czasie Honoru"? Mogę powiedzieć, że zarówno gra aktorów jak i różnorodne wątki sprawiają, że widza wciąga w losy bohaterów i pragnie go jak najwięcej oglądać. Dodatkowo muzyka skomponowana przez Pana Bartosza Chajdeckiego nadaje serialowi jakąś magiczną więź, motywację, a przede wszystkim wzbogaca ciekawe sceny. Bronek, Michał, Władek i Janek nazywani "Cichociemnymi" walczą w Polskim Podziemiu. Kiedy rozgrywa się jakaś akcja, muzyka zaczyna działać na mnie tak, że czuję jakbym uczestniczyła w całym tym sabotażu. Poza miłością, braterstwem i wojną możemy zobaczyć piękne zakątki okupowanej Warszawy. Ludzie chodzący w staromodnych strojach, chłopiec z gazetą "Kurier Warszawski", riksze, dorożki - wiele można dowiedzieć się z tego serialu. Nieraz, gdy oglądałam CH popłynęły mi łzy. Cieszę się, że nareszcie powstała dobra produkcja i mogę coś z niej wynieść. 
Uwielbiam "Czas Honoru", jestem jego fanką i z niecierpliwością - tak jak pozostali fani - czekam na kolejną, już V serię. I mam nadzieję, że jedno z moich marzeń - wizyta na planie - spełni się i będę mogła z dumą powiedzieć, że spotkałam się z najwspanialszymi polskimi aktorami.

Joasia, ps. "Hoofmagic", Czersk

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze