Sandra (Elimanal)

Kochany Władku,

to zapewne moje ostatnie słowa przed śmiercią więc chciałabym Ci podziękować za Twą miłość jaką mnie obdarzyłeś. Nie przypuszczałam, że tak zakończę swoje życie. Przecież staraliśmy się jak mogliśmy a teraz większość z nas umiera za dobro jakie uczynił broniąc ojczyzny. Wiem, że starałeś się jak tylko mogłeś by mnie uwolnić. Jeśli tak ma być i Polska ma być kiedyś wolna to śmierć nie jest niczym złym. To słuszna sprawa. Pragnę jednak byś był szczęśliwy tak jak ze mną lub jeszcze bardziej. Jest wiele rzeczy, o których chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, wytłumaczyć. Nie zdołam, więc proszę o wybaczenie za zło jakie Ci wyrządziłam. Chciałam wyjechać z Ernestem, ale uwierz, że towarzyszyła mi wątpliwości. Nie mogłam zostawić tak Ciebie po tym wszystkim co razem przeszliśmy. Zrozumiałam jak wielka jest moja miłość do Ciebie i że jesteś najwspanialszą rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła. Nigdy nie wątpiłam w to, że mnie kochasz. Czekałam na Twój powrót z Włoch, który mógł nie nastąpić... Nigdy nie przestałam i nie przestanę na Ciebie czekać. Przecież jeszcze kiedyś wszyscy się spotkamy i Tam, po drugiej stronie będziemy szczęśliwi. Kocham Cię ponad życie! Proszę nie zapominaj o tym. Dziękuję Bogu, za to że w swoim życiu mogłam zaznać tak wielkiej miłości i mogłam pokochać tak bardzo. To niezwykłe uczucie. Chciałabym byś jeszcze mógł tak pokochać inną kobietę bo jak nikt inny zasługujesz na szczęście. Jesteś niezwykłym mężczyzną.

Dziękuję Kochany za wszystko. Dziękuję za miłość, za szczęście jakie spotkało mnie u Twojego boku, za Twą niezwykła odwagę, której mogłam się od Ciebie uczyć i podziwiać.

Władek, kocham Cię ponad wszystko! 

Twoja Wiktoria!

Warszawa, 1946r.

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Ostatnie komentarze