Strona główna Chciałabym/chciałbym zagrać ... Chciałabym zagrać Wiktorię Rudnicką, autor Margaret852
Chciałabym zagrać Wiktorię Rudnicką, autor Margaret852

Zacznijmy od tego że jakąkolwiek rolę by mi nie zaproponowali reżyserzy i tak bym się zgodziła bez wahania, ponieważ Czas honoru jest wyjątkowym serialem. lecz najbardziej chciałabym się wcielić w bohaterkę Wiktorię Rudnicką, ponieważ, rola ta jest przede wszystkim bardzo dobrze napisana oraz moim zdaniem osoba Wiktorii jest najbardziej tajemnicza, co czyni ją niezmiernie intrygującą i ujmującą.

Postać ta niewątpliwie przeszła największą przemianę w "Czasie honoru". Z początku pokazała się jako energiczna i zakochana "po uszy" we Władku, a w czwartej serii przeistacza się z delikatnej i wrażliwej dziewczyny w odważną i konsekwentną patriotkę, która pracuje w komórce likwidacyjnej.

Sceny z udziałem Rudej są niekiedy urocze i zabawne, jak, np.: pierwsze "zaloty" Władka, albo są niezwykle przejmujące i wzruszające np.: sceny z Pawiaka.

Postać Wiktorii Rudnickiej jest bez wątpienia wspaniałym doświadczeniem zawodowym, i miejmy nadzieję, że takie osoby jak Ona, żyły w tamtych czasach i walczyły o wolność okupowanej Polski. I ja z wielką chęcią i zaangażowaniem spróbowałbym zagrać postać osoby o takim charakterze i usposobieniu, a poza tym spotkanie i praca z taką obsadą jaka jest w Czasie honoru to marzenie niejednego z fanklubowiczy.

 

"Margaret852" - Natalia, Płock

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze