Strona główna Chciałabym/chciałbym zagrać ... Chciałabym zagrać Bronka Woyciechowskiego, autor Karolajn126
Chciałabym zagrać Bronka Woyciechowskiego, autor Karolajn126

Wszystkich bohaterów "Czasu honoru" ogromnie podziwiam i z pewnością każdego chciałabym zgrać, więc wybór jest ciężki ale tym najlepszym wybranym przeze mnie bohaterem jest Bronek Woyciechowski.Jest to patriota o wielkim sercu i odwadze oddany z całego serca ojczyźnie dla której poświęca soje życie by tylko ją wyzwolić z rąk wroga.
Bardzo kocha swoja narzeczona Wandę dowodem na to jest to ze próbuje mimo wszystko ratować ja z Pawiaka chociaż jest to bardzo ciężkie. Również kocha i szanuje swego ojca mimo ze stosunki miedzy nimi nie są najlepsze próbuje udowodnić jego niewinność względem ojczyzny,chociaż dowody są jednoznaczne i przez pomoc ojcu sam później zostaje skazany za zdradę ojczyzny. Ma wspaniałych przyjaciół Janka, Władka i Michała to właśnie dzięki nim został wraz z ojcem oczyszczony z zarzutów.Jest im bardzo wierny i lojalny i mimo tortur Sorokina nie wydaje przyjaciół ani tego gdzie ukryli radiostacje .Można powiedzieć że darzą się zaufaniem on ufa im a oni jemu i to właśnie nazywa się prawdziwa przyjaźń niezależnie od tego co się stanie lub wydarzy oni zawsze są razem i nie oczekują nic w zamian .Nawzajem sobie pomagają i nikomu pomocy nie odmawiają .Dla niego liczy się przede wszystkim Bóg honor i ojczyzna. Wybrany przeze mnie również bohater Bronek jest przede wszystkim odpowiedzialny z tego względu,że zajął się małym Bogusiem ,który stracił rodziców a później opiekunów zachował się odpowiedzialnie i odważnie z tego powodu że Boguś nie miał żadnych dokumentów a on mimo to postanowił zabrać do ze sobą do Warszawy i zapewnić u wspaniała opiekę jaką jest Wanda i jej matka. Ta postawa jest bardzo imponująca a przede wszystkim wzruszająca. I właśnie dlatego postanowiłam wybrać postać Bronka chociaż wybór był bardzo trudny i długo się zastanawiałam kogo mam wybrać. Bronek również nie jest postacią skąpą i pomaga finansowo swemu przyjacielowi Jankowi finansowo chociaż w tych czasach liczył się każdy grosz to i tak on postanowił mu pomóc aby narzeczona Janka Lena była bezpieczna . Można powiedzieć ze wie co to jest prawdziwa miłość i dla niej robi się wszystko bo sam przecież wie że sam robił wszystko aby Wanda była bezpieczna.

 

"Karolajn126" - Karolina, Jędrzejów

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze