Strona główna Oglądalność IV serii. Czy będzie piąta?
Oglądalność IV serii. Czy będzie piąta?

30 listopada 2011

OglądalnośćJak podaje portal wirtualnemedia.pl na podstawie danych Nielsen Audience Measurement, średnia widownia czwartej serii Czasu Honoru wyniosła 2,18 mln widzów. To mniej niż nadawanej rok wcześniej trzeciej serii. Serial najchętniej oglądały kobiety, widzowie w średnim wieku i starsi, mieszkańcy wsi. Wpływy reklamowe wyniosły 7 mln zł, mniej niż rok temu, gdy było to 10,5 mln (dane netto bez rabatów).

Podane dane nie uwzględniają widzów, którzy oglądali serial na kanale TVP HD oraz na vod.tvp.pl. Jak wynikało z ankiety, którą przeprowadzaliśmy na fanklubowej stronie, ok 44% wszystkich naszych fanklubowiczów właśnie tam oglądało serial.

Jak czytamy w informacji portalu wirtualnemedia.pl "Telewizja Polska na razie nie zdecydowała, czy powstanie kolejna edycja "Czasu honoru". W tej chwili oceniane są pierwsze scenariusze nowych odcinków."

Oglądalność wszytskich serii Czasu Honoru

 

Przy okazji pragniemy podać wyniki odwiedzin i oglądalności naszej strony www.fanklubcichociemni.pl.

W okresie emisji IV serii (wrzesień - listopad 2011 r.), nasza fanklubowa witryna zanotowała ponad 85,7 tys. odsłon. Odwiedziło nas bliski 13,3 tys. unikalnych użytkowników.
Do fanklubu zapisało się ponad 120 nowych osób.
Od 3 miesięcy mamy też profil na Facebooku. Obecnie "lubi nas" ponad 130 osób.

Dziękujemy dotychczasowym fanklubowiczom i odwiedzającym nas gościom. Wiemy, że są wśród nich osoby nie tylko z Polski. Mamy członków fanklubu i sympatyków serialu mieszkających w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Kanadzie, Irlandii, Francji i wielu innych krajach. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!
Zapraszamy kolejnych!


Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze