Strona główna Premiera książki "Czas Honoru" oraz konkurs
Premiera książki "Czas Honoru" oraz konkurs

23 listopada 2011

Książka Czas Honoru

23 listopada, nakładem Wydawnictwa Zwierciadło, ukazała się książka pt. "Czas Honoru".

Epicka saga o losach czterech młodych ludzi, których połączyła wojna. Wygnani przez obcą inwazję we wrześniu 1939 roku, bohaterowie po wielu trudach trafiają do Szkoły Oficerów Wywiadu w Anglii.
Arystokrata Bronek, praski rzemieślnik Janek oraz synowie przedwojennego oficera Władek i Michał powracają do ojczyzny jako wszechstronnie wyszkoleni 'cichociemni' - spadochroniarze i dywersanci.
Powieść, napisana przez Jarosława Sokoła, autora telewizyjnego serialu pod tym samym tytułem, z rozmachem kreśli wojenne losy bohaterów od wrześniowej klęski, przez wojnę we Francji, sowieckie łagry, po codzienne życie w okupowanej Warszawie, rozbudowując świat serialu o zupełnie nowe postacie i historie. Książka ma twardą oprawę, liczy ok. 400 stron i jest do nabycia m.in. w księgarni internetowej www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl.

Fanklub CICHOCIEMNI i Wydawnictwo ZWIERCIADŁO mają dla Was niespodziankę - Konkurs 'Moja V seria', w którym do wygrania są książki "Czas Honoru". Zapraszamy!

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze