Strona główna First to Fight - konkurs - edycja II
First to Fight - konkurs - edycja II

14 grudnia 2014

Wspólnie z Fabryką Gier Historycznych i Fundacją Niepodległości zapraszamy do drugiej edycji konkursu, w którym do wygrania jest gra "First to Fight".

Gra obrazuje skalę działań, które miały miejsce podczas wojny - jednak nie jest to gra wojenna. W krótkim czasie gracze poznają wiele osób i miejsc, które odegrały ważne role w osiągnięciu zwycięstwa nad Niemcami. Aby zwyciężyć, trzeba wyszkolić żołnierzy i umiejętnie wysyłać ich na różne fronty - od zimnych regionów Europy Północnej, po rozżarzone pustynie Afryki Północnej, przez spokojną (teoretycznie!) Europę Zachodnią i zawsze walczącą do ostatniego naboju i żołnierza Warszawę!

W tej edycji proponujemy Wam poznanie misji, które zostały przedstawione w grze.


Pytanie konkursowe brzmi:

W "First to Fight" występuje 30 misji przeciwko państwom Osi. W każdej uczestniczyli polscy żołnierze.
Jakiego wydarzenia dotyczy zamieszczona poniżej ilustracja?

 


Odpowiedź konkursową wyślijcie w e-mailu zatytułowanym MISJA na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W treści wiadomości podajcie odpowiedź na pytanie oraz nazwę swojego konta w fanklubie lub jednym z portali - na Facebooku, Google+, bądź Twitterze.

Uwaga! W konkursie można przesłać tylko jedną odpowiedź.

Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma grę "First to Fight" ufundowaną przez wydawcę - Fabrykę Gier Historycznych i Fundację Niepodległości.

Odpowiedzi możecie wysyłać do soboty, 20 grudnia 2014 r., do godz. 23:59.
Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę, 21 grudnia 2014 r. o godz. 20:00.

Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Jeśli zainteresowała Cię gra "First to Fight", odwiedź koniecznie strony wydawców: Fabrykę Gier Historycznych oraz Fundację Niepodległości. Znajdziesz tam więcej informacji o tym tytule i innych działaniach FGH i Fundacji.
Zapraszamy również na oficjalną stronę gry: graftf.pl.

 

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze