Strona główna Najlepsze cytaty serii POWSTANIE - finał plebiscytu
Najlepsze cytaty serii POWSTANIE - finał plebiscytu

7 grudnia 2014

Dobiegł końca nasz fanklubowy plebiscyt  na najlepsze cytaty serii POWSTANIE.

Po zakończeniu emisji każdego odcinka przesyłaliście propozycje cytatów, które najbardziej Wam się podobały. Później spośród najczęściej powtarzających się zgłoszeń, w drodze głosowania wybieraliście najlepszy cytat odcinka.

W ten sposób fani serialu wybrali najciekawsze, najbardziej zapadające w pamięć cytaty "Czasu honoru - Powstanie".

Oto cytat, który wygrał w ostatniej edycji plebiscytu - słowa Władka do członków oddziału:

- Panowie, my nie możemy odpuścić. Patrząc na ruiny tego miasta, widzę tych wszystkich, którzy walczyli z nami ramię w ramię, którzy nam pomagali, którzy poświęcili swoje życie, swoich bliskich, domy... Cena jaką zapłaciliśmy jest wysoka, ale jesteśmy żołnierzami, taki jest nasz los. Wierzę, że to co zrobiliśmy, ma głęboki sens. Dlatego chciałem Wam bardzo podziękować. Przed nami ostatni akcja...

Cytaty ze wszystkich edycji możecie przeczytać w dziale Serial - Plebiscyt - seria Powstanie.


Zgodnie z zapowiedzią, wśród wszystkich uczestników plebiscytu, którzy przesyłali zgłoszenia, rozlosowaliśmy 3 czasohonorowe nagrody-niespodzianki.

Otrzymują je:

- Karolina z Krynicy (Karola26),
- Weronika z Redy (Wera2801),
- Piotr z Lubaczowa (Peterc89).
Gratulujemy!

Pragniemy serdecznie podziękować: Joasi z Czerska (Hoofmagic), Paulinie (Pinka1612), Natalii (Tusia) i Justynie (Hermiona) z Bielska-Białej, Wiktorii z Włocławka (Wiki7), Weronice z Lidzbarka (Weron), Magdalenie ze Szczecina (McDusia), Wiktorii z Olkusza (Ruda2108), Justynie z Jedlini-Zdrój (Katia), Idze z Lublina (Iga98) oraz Gabrieli z Łodzi (Gabrielle) za systematyczne przesyłanie zgłoszeń w plebiscycie. Bez Was nie udałoby się go zorganizować. Dziękujemy również tym, którzy głosowali.

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze