Strona główna Fotosy z "Czasu honoru" w Kalinowym Sercu
Fotosy z "Czasu honoru" w Kalinowym Sercu
Wpisany przez Paulina, Rzeszów   

14 września 2014 r. w kawiarni artystycznej "Kalinowe Serce" w Warszawie odbył się wernisaż fotosów z planu "Czasu honoru. Powstanie". Otwarcia dokonał Maciej Zakościelny, czyli serialowy Bronek.

Aktor zaznaczył, że wystawę zorganizowano przede wszystkim dla miłośników serialu, a nie celebrytów czy członków ekipy.

Wśród gości, oprócz fanów, znaleźli się: autorka fotosów - Monika Zielska, Adam Fidusiewicz oraz charakteryzatorki - Aneta Brzozowska i Agnieszka Rębecka.

Pani Anetka w rozmowie z nami po raz kolejny podkreśliła, że za sukcesem produkcji stoją fani i podziękowała nam za zaangażowanie.

Zbigniew Dzięgiel, który razem z Maciejem Zakościelnym założył fundację, ułożył fotosy według przemyślanej koncepcji - w górnym rzędzie znajdują się te związane z powietrzem (np. wybuchy), zaś w dolnym związane z ziemią. Fotosy przypominające obrazy, powieszono obok siebie. Tylko jeden z nich znalazł swoje miejsce na osobnej ścianie, tuż nad pianinem. Przedstawia bohatera wychodzącego z kanału. Widać tylko jego brudną dłoń i czapkę.

Wystawę można oglądać do 12 października 2014. Właściciele "Kalinowego Serca" planują zorganizować spotkanie z aktorami oraz scenarzystami, a także koncert Bartosza Chajdeckiego - autora muzyki do "Czasu honoru'. Słuchanie mistrzowskich dźwięków w otoczeniu fotosów to byłaby prawdziwa uczta dla każdego fana!

Kameralna, sympatyczna atmosfera, magiczne fotosy przenoszące gości do powstańczej Warszawy, obecność pań z ekipy oraz aktorów sprawiły, że było to idealne popołudnie!

Ekipie serialu przekazałyśmy pozdrowienia do fanklubu. Panie Aneta i Agnieszka podziękowały i odwzajemniły serdeczności. A Maciek i Adam? Zobaczcie sami ...

 

  

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze