Strona główna Najlepsze cytaty serii "Powstanie" - plebiscyt fanklubowy
Najlepsze cytaty serii "Powstanie" - plebiscyt fanklubowy

Podczas emisji VI serii "Czasu honoru" na naszej stronie internetowej trwał FANKLUBOWY PLEBISCYT na najlepsze cytaty.
Oto jeden z wyróżnionych tekstów - rozmowa Rainera i Celiny:

- Pani Celino, musimy współpracować więc może przestańmy grzebać w przeszłości, tylko patrzmy przed siebie, w przyszłość. Przecież nie można biec z głową...
- Niech Pan patrzy gdzie Pan chce Rainer. Niech się Pan tylko zamknie.

Zabawa przypadła Wam do gustu, więc zapraszamy do udziału w plebiscycie na najlepsze cytaty serii "Powstanie". GŁOSOWANIE JUŻ TRWA!

Po zakończeniu emisji każdego odcinka wybieramy najlepszy tekst, który się w nim pojawił. Wybór jest dwuetapowy.

Najpierw każdy może zgłosić swoją propozycję. Następnie te cytaty, które najczęściej będą się pojawiać w Waszych zgłoszeniach, zakwalifikują się do głosowania. W ten sposób wybierzemy najlepszy cytat odcinka.

Ponieważ powtórki niedzielnych, premierowych odcinków są we wtorki o 23:30 oraz w soboty o 15:45, to na maile z nominacjami czekamy do soboty do godz. 20:00. A od kolejnej niedzieli rozpocznie się głosowanie.

Aby zgłosić swój cytat lub cytaty wystarczy wysłać e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
W temacie wiadomości podajcie tytuł odcinka, w treści wpiszcie swoje propozycje, informacje kto wypowiadał te słowa oraz nazwę swojego konta w fanklubie, Facebooku, Twiterze lub Google Plus.

Po zakończeniu emisji "Czasu honoru - Powstanie", wśród wszystkich, którzy będą uczestniczyć w plebiscycie przesyłając zgłoszenia cytatów, rozlosujemy 3 czasohonorowe nagrody-niespodzianki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

 

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze