Strona główna Na dobry początek - pozdrowienia
Na dobry początek - pozdrowienia

Rozpoczęły się zdjęcia do "Czasu honoru - Powstanie".

Aktorzy z ochotą przystąpili do pracy. Jako pierwszy wyraz swojej radości z powrotu na plan wyraził Maciej Zakościelny, który zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku fotografię zrobioną tuż przed rozpoczęciem nagrań.

Później pojawiły się kolejne zdjęcia i pozdrowienia od aktorów dla fanów serialu. Ruszyła galeria zdjęć na oficjalnej stronie serialu.

My również przesyłamy serdeczności dla całej serialowej ekipy, a Was zapraszamy do błyskawicznej akcji pozdrowień dla twórców "Czasu honoru".

Zróbcie sobie zdjęcie, na którym trzymacie kartkę z napisem (pozdrowienia; podziękowania; to, co chcecie przekazać aktorom, producentom bądź całej ekipie filmowej).
Nie zapomnijcie się podpisać swoim imieniem!

Fotografie w formie pliku prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W temacie wiadomości wpiszcie swoje imię oraz nazwę w fanklubie, np.:
Kasia "Wiktoria R."

Treść wiadomości pozostawcie pustą (nie będzie dla nas widoczna).

Termin: do piątku, 2 maja 2014 r., do końca dnia.

Ze wszystkich przesłanych zdjęć zostanie przygotowany krótki film, który zaprezentujemy na naszej stronie internetowej, a także prześlemy do twórców i aktorów "Czasu honoru".

ZAPRASZAMY!


Uwaga!
Przesłanie zdjęcia oznacza wyrażenie zgody na publikację Waszego wizerunku na stronie internetowej fanklubu oraz fanpage'u fanklubu na Facebooku, Twitterze i YouTube.

 


foto: Maciej Zakościelny / Facebook


foto: Maciej Zakościelny / Facebook

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze