Strona główna Aktorzy Cezary Łukaszewicz - Bolek Pustułka
Cezary Łukaszewicz - Bolek Pustułka
Ocena roli kreowanej w serialu przez tego aktora: / 23
Twoja ocena:     słaboświetnie    
Wpisany przez Paulina, ps."paula22522"   

Cezary Łukaszewicz (ur. 25 sierpnia 1981 we Wrocławiu) - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. W 2004 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Od 2006 roku etatowy aktor Teatru Nowego w Poznaniu.

Filmografia m.in. :
- 2012 - Paradoks
- 2012 - Wałęsa
- 2011 - Los numeros
- 2010 - Cudowne lato
- 2006 - Jasminum


W serialu :

Przyjaciel Janka z Powstania, razem znaleźli się w niemieckim obozie. Po zakończeniu wojny z obozu dla uchodźców w Bawarii wyruszają do Polski. Na Bolka czeka żona i dziecko, Janek pragnie odnaleźć Lenę i syna. Po powrocie Janek zamieszkuje w domu Bolka, w Radzyminie. Bolek, serdeczny przyjaciel, towarzyszy Jankowi w poszukiwaniach rodziny i nieustannie służy pomocą. Po zakończeniu wojny z obozu dla uchodźców w Bawarii wyruszają do Polski. Na Bolka czeka żona i dziecko, Janek pragnie odnaleźć Lenę i syna. Po powrocie Janek zamieszkuje w domu Bolka, w Radzyminie. Bolek, serdeczny przyjaciel, towarzyszy Jankowi w poszukiwaniach rodziny i nieustannie służy pomocą.

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze